Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz.
Ara

Kurumsal Eğitimlerimiz

HEDEF VE HEDEF BELİRLEME YÖNTEMLERİ

Bireyler ve kurumlar için hazırlanmış, doğru yöntemlerle ulaşılabilir hedefler belirlememize yardımcı olan bir eğitim programıdır.

ÇÖZÜM ÜRETME VE ÜÇ BOYUTLU KARAR VERME YÖNTEMLERİ

Problemler farklı karakteristik özelliklere sahiptir. Her problem aynı yöntemlerle çözümlenemez. Bazen daha kalıcı bazen de daha pratik çözümlere ulaşmalı ve uygun kararları vermeliyiz. Eğitimin amacı problemlerimizi kolaylıkla analiz edebilmek ve çok boyutlu düşünerek en doğru kararları verebilmenize hizmet etmektir.

GİRİŞMCİLİK VE KİŞİSEL BAŞARI YÖNTEMLERİ

İşletme sahibi, yönetici veya girişimci adayları için, iş yaşamında yeni bir oluşumu başlatırken ve süreklilik kazandırırken, bizi başarıya götürecek bilgi ve stratejileri aktaran bir eğitim programıdır.

TOPLULUK ÖNÜNDE İLETİŞİM VE SUNUM BECERİLERİ

Topluluk Önünde İletişim ve Sunum Becerileri Eğitimi, topluluk karşısında etkili konuşabilen, soru sorabilen, sunum yapabilen ve kendini ifade edebilen bireyleri yetiştirebilmek için geliştirilmiş bir eğitim programıdır.

STRES YÖNETİMİ VE MOTİVASYON

Eğitimin amacı, katılımcılarımıza stresi kontrolünü öğreterek, baskı altında motivasyonlarını yüksek tutabilmelerini ve yüksek performans sergileyebilmenin yönetmelerini öğreterek, işyerinde ve özel yaşamlarında daha mutlu ve verimli çalışmalarına destek vermektir.

YÖNETİMİN SİHİRBAZLARI

Yönetimin Sihirbazları Eğitim Programı, yönetim sürecinde bulunan, işletme sahibi, CEO, Üst ve Orta Düzey Yöneticiler için hazırlanmış yönetim becerilerini geliştirme programıdır.

ÇATIŞMA YÖNETİMİ VE ÇÖZÜM ÜRETME

İnsanlar yaşamları boyunca bir şey isterler. Sürekli olarak isteklerine ve hedeflerine ulaşmak içi çaba sarf ederler. Bu süre içerisinde çözmeleri gereken yüzlerce problemlerle ve çatışmalarla karşılaşırlar.

PROJE YÖNETİMİNİ YÖNETMEK

Proje yönetimi, hedef, maliyet ve zaman kriterlerine uygun eldeki kaynakları verimli bir şekilde programlama ve süreçleri kontrol etmektir. Proje yönetimi demek ?tanımlanan işi optimum sürede, optimum maliyetle, hedeflenen kalitede yapmak? demektir.

İLETİŞİMİN SİHİRBAZLARI EĞİTİM PROGRAMLARI

İletişimin Sihirbazları, Deneyimsel Tasarım Öğretisi Bilgi Teknolojisinden faydalanarak bireylerin iletişim becerileri daha da geliştirmek amacıyla dizayn edilmiş bir eğitim programıdır.

İNSAN TANIMA SANATI EĞİTİM PROGRAMI

İnsan Tanıma Sanatı, bireylerin kendisini ve başkalarını gerçek bilgiler ışığında daha iyi tanıyabilmesi için dizayn edilmiş bir eğitim programıdır.

KENDİNİ TANIMA VE ZAMAN YÖNETİMİ

Eğitimin amacı bireylerin kendilerini daha iyi tanımalarına yadrımcı olmak ve kendilerine özel bir zaman programlamasını yapabilecek beceriler kazandırmaktır. Daha verimli sonuçları almasına ve steresi kontrol etmelerine yardımcı olmaktır. Bu sorunları çözümlemek isteyen herkes eğitime katılabilir.

PSİKOLOJİK SATIŞ EĞİTİMİ

Psikolojik Satış, gerek pazarlama gerekse de satış sürecinde kullanılan psikolojik başarı stratejileridir. Katılımcılara kısa süre içersinde sağladığı bilgi, beceri ve farkındalık sayesinde kurumlar tarafından en çok talep edilen satış eğitimleri arasındadır.

BEDEN DİLİ VE ETKİLİ İLETİŞİM

Karşınızdaki insanları daha iyi tanıyıp onlarla daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Kendi kör noktanızı fark ederek ilişkilerinizde zayıf yanları geliştirebilir ve iletişminizle çevrenize daha iyi bir imaj bırakbilirsiniz. Eğitimin amacı size beden dilinin sır kapılarını açıp daha etkili iletişim kurmanıza yardımcı olabilmektir.

DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM BECERİLERİ

Değişimin amacı farklı olmak değil, yaşantımızın hedeflerimize uyumunu sağlamak içindir. Eğer yaşantımız dünden kötüye gidiyorsa, kendimizde ve çevremizde değiştirmemiz gereken şeyler var demektir. Eğitimin amacı süreçleri olumlu yönde değiştirebilmek ve dönüşüm stratejilerini bize sunmaktır.

POZİTİF PERFORMANS PROGRAMLAMASI EĞİTİMLERİ

Pozitif Performans Programlaması, bireylerin iş ve özel hayatlarında daha pozitif yaşayabilmeleri ve hedeflerinde daha başarılı olmaları için dizayn edilmiş üst düzey bir eğitim programıdır.

PROJE PLANLAMA EĞİTİMİ

Projelerin iyi seçilmesi, tutarlı yöntemlerle yönlendirilmesi, zaman zaman sorgulanması ve kurum stratejilerine hizmet edecek şekilde sonuçlandırılması gerekiyor.