Kendi kusurlarını affetmeyen adamın bütün kusurları affedilebilir.
Ara

Bireysel Eğitimlerimiz

DENEYİMSEL TASARIM ÖĞRETİSİ BAŞARI PSİKOLOJİSİ PRACTITIONER EĞİTİMİ

Herkes hayatında mutluluk ve başarı ister. Ancak herkes bunları kazanacak ve koruyacak dönüşümü gösteremez. Bu hayatta bizi isteğimize ulaştıracak düşünce, davranış ve iletişim modellerini öğrenmek ve uygulayabilmek önemlidir.

DENEYİMSEL TASARIM ÖĞRETİSİ BAŞARI PSİKOLOJİSİ MASTER PRACTITIONER EĞİTİMİ

31 MART 2012
Günümüz insanı her an bir problemle karşılaşıyor ve bu probleme çok hızlı bir şekilde bir çözüm üretmesi gerekiyor. İşte bu eğitim problemlerimize işe yarayan çözümleri üretmenin ve gerçekten olmak istediğimiz yere en kısa zamanda ulaşabilmenin yollarını bize sunuyor.

DENEYİMSEL TASARIM ÖĞRETİSİ BAŞARI PSİKOLOJİSİ DİPLOMA EĞİTİMİ

Deneyimsel Tasarım Öğretisi Başarı Psikolojisi Diploma Eğitimi, 2 günlük bir ön eğitim programıdır. Katılımcılara Başarı Psikolojisi kapsamında ilk etapta alınabilecek bilgi ve yöntemleri aktarmak üzere dizayn edilmiştir.

AİLEDE HUZUR DİPLOMA EĞİTİMİ

Daha iyi bir aile birlikteliği ve Ebeveyn- Çocuk ilişkilerini programlama amaçlı dizayn edilmiş 2 günlük eğitim programıdır.

AİLEDE HUZUR/ EBEVEYN TUZAKLARI SEMİNER PROGRAMI

Ailede Huzur seminer programı, aktardığı bilgiler ve yöntemlerle, daha iyi bir aile birlikteliğine sahip olabilme yolculuğunda ebeveynlere destek olmayı amaçlamaktadır.

HEDEF VE HEDEF BELİRLEME YÖNTEMLERİ

Bireyler ve kurumlar için hazırlanmış, doğru yöntemlerle ulaşılabilir hedefler belirlememize yardımcı olan bir eğitim programıdır.

İLETİŞİMİN SİHİRBAZLARI EĞİTİM PROGRAMLARI

İletişimin Sihirbazları, Deneyimsel Tasarım Öğretisi Bilgi Teknolojisinden faydalanarak bireylerin iletişim becerileri daha da geliştirmek amacıyla dizayn edilmiş bir eğitim programıdır.

POZİTİF YAŞAM BECERİLERİ EĞİTİM PROGRAMLARI

Pozitif Yaşam Becerileri eğitim programları, bireylerin iş, eğitim, aile ve özel hayatında daha pozitif yaşayabilmeleri ve hedeflerinde daha başarılı olmaları için dizayn edilmiş eğitim programlarıdır.

İNSAN TANIMA SANATI EĞİTİM PROGRAMI

İnsan Tanıma Sanatı, bireylerin kendisini ve başkalarını gerçek bilgiler ışığında daha iyi tanıyabilmesi için dizayn edilmiş bir eğitim programıdır.