Kendi kusurlarını affetmeyen adamın bütün kusurları affedilebilir.
Ara

Erkek Flört Hareketleri / Psikolojik Sorunlar

Erkek Flört Hareketleri

Çoğu havyan türleri gibi insanların da erkeği dişi yaklaşırken hazırlık hareketleri yapar. Daha önce bahsedilen otomatik fizyolojik tepkilere ek olarak elini boğazına götürerek kravatını düzeltir. Kravatı yoksa yakasını düzeltir veya omuzlarından hayali tozları silkeler ve kol düğmelerini, gömleğini, ceketini ve diğer giysilerini düzeltir. Ayrıca saçını da düzeltebilir.

Dişiye karşı yapabileceği en saldırgan cinsel gösteri jenital bölgeyi vurgulayan saldırgan başparmaklar kemerde hareketidir. Ayrıca vücudunu kadına çevirerek ayağını ona doğru uzatabilir. Mahrem bakışı kullanır ve bakışlarını normalden bir an daha uzun tutar. Gerçekten ilgileniyorsa gözbebekleri büyür. Genellikle boyutlarını vurgulamak ve dişiyle ilişkiye geçmek konusundaki hazır olma durumunu göstermek için elleri kalçalarında olarak durur. Otururken veya bir duvara yaslanırken apış arasını göstermek üzere bacaklarını da açabilir.

İş flört ayinlerine geldiğinde çoğu erkek nehir kenarında durup kafalarına büyük bir sopayla vurarak balık avlamaya çalışan biri kadar başarılıdır. Aşağıda göreceğimiz gibi kadınların balıklarını avlamak için hiçbir erkeğin hayal edemeyeceği kadar çok hileleri ve avcılık becerileri vardır.

Okunma Sayısı: 0  / Yorum Sayısı: 4
 

23.01.2008 01:22:26 Tarihinde yorumlamış

yorumsuzlukta bir yorumsa buraya çok uygun olacak:))
Yöneticiye Bildir

behre 26.11.2007 09:06:19 Tarihinde yorumlamış

evet açıklamalar çok az lütfen daha çok ip ucu ve açıklama getirimesini dilerim. hileler mesela.
Yöneticiye Bildir

honeyeyess 28.08.2007 01:42:41 Tarihinde yorumlamış

kadınlarınki o kadar açıklanmışken neden erkelerin ki bu kadar az ?
Yöneticiye Bildir

yaser 14.05.2007 10:03:33 Tarihinde yorumlamış

Neymiş bu hileler merak ettim şimdi. Kendimi balıkçı gibi hissetmeme sebep oldu. :P
Yöneticiye Bildir
Yorum
Üye olmak için tıklayınız...